Možné zdržení objednávek z důvodu stěhování skladu a změny správy eshopu. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Silver Needles 2021

Místo: Kenya, Mt. Kenya

Období sběru: únor 2021

Typ čaje: bílý

Zpracování: kompletně ruční

295 Kč 187 Kč od 187 Kč

Nádherný bílý tipsový čaj z oblasti Mt. Kenya. Potěšení poskytuje jen samotný vzhled čaje. Jedná se pouze o tipsy, tedy vrchní ještě nerozevřené lístky čajovníku. Velmi ojediněle se mezi jednotlivými “jehlami” čaje vyskytne lístek již otevřený. Při bližším prozkoumání zjišťujeme, že každý lístek je velmi hustě a rovnoměrně ochmýřený. Chuť i vůně je díky již zmíněnému ochmýření lístků velmi sladká. Po zahřátí lístků vystupují až překvapivě dominantní tóny bílé čokolády a vanilky se stopou svěžejších (citrusových) tónů v pozadí. Po zalití svěžejší, mírně kyselkavé tóny vystupují více do popředí. Nálev je příjemně lehký a vrstevnatý.

Mějte na paměti, že faktorů, které vstupují do výsledného nálevu je mnoho a čaj tak může každému v různé situaci vycházet výrazně odlišně. Jsme vždy moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu k našim čajům a ostatním produktům. Proto nám neváhejte poslat své dojmy z čajování.

Kategorie: Keňské

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení