Možné zdržení objednávek z důvodu stěhování skladu a změny správy eshopu. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Rhino 2021

Místo: Kenya, Mt. Kenya

Období sběru: únor 2021

Typ čaje: červený tipsový (1+1)

Zpracování: sběr ruční, mechanické zpracování

Množství: od 30 g

275 Kč 175 Kč od 175 Kč

Svěží červený čaj, který pochází z plantáže hned vedle hranic národního parku a přírodní rezervace Mt. Kenya, kde se také nachází rezervace nosorožců (Rhino Sanctuary), podle které nese i svůj název. Metaforicky tyto ohrožené lichokopytníky také připomíná svým vzhledem. Větší lístek s tipsem jako rohem :-). Tento čaj potěší již svým vzhledem. Lístky jsou celé, rovnoměrně zpracované s velkým podílem zlatavých bohatě ochmýřených tipsů (1 tips plus 1 lístek pod).. Čaj je v těle lehčí a velmi rozmanitý ve svých vůních a chutích. Především v prvním nálevu je čaj nápadně sladký a zakulacený, právě díky již zmíněným ochmýřeným tipsům. Dále jsou patrné lehké tóny sladkých citrusů, jako mandarinek a pomerančů a těžší tóny hořké čokolády. Čaj je chutí i účinky velmi živý a povzbudivý, zároveň však jemný.

Mějte na paměti, že faktorů, které vstupují do výsledného nálevu je mnoho a čaj tak může každému v různé situaci vycházet výrazně odlišně. Jsme vždy moc rádi za jakoukoli zpětnou vazbu k našim čajům a ostatním produktům. Proto nám neváhejte poslat své dojmy z čajování.

Kategorie: Keňské

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení